Višegrađani kratkih rukava u Krupi na Vrbasu

[dropcap]KRUPA NA VRBASU[/dropcap] Ekipa Krupe upisala je drugu pobjedu u debitantskom nastupu u Prvoj ligi RS savladavši u sedmom kolu Drinu HE sa 2:0.

Prvu izglednu šansu domaćin je imao u osmom minutu, ali je Dragan Vuković promašio penal. Prethodno je Nebojša Sekulić oborio Obrena Cvijanovića u svom kaznenom prostoru. U 18. minutu ponovo je na sceni bio Cvijanović kojeg je sada oborio Bojan Krsmanović pa je sudija ponovo pokazao na penal, a ovaj put siguran je bio Slobodan Milanović.

Poslije kornera u 34. minutu na drugoj stativi najbolje se snašao Mile Paštar i glavom smjestio loptu u mrežu.

Krupa – Drina HE 2:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Milanović iz penala u 19, 2:0 Paštar u 34. minutu.

Stadion: Krupe u Krupi na Vrbasu.

Gledalaca: 300

Sudija: Siniša Lazić (Prijedor) 7.

Žuti kartoni: Vuković, Stojanović (Krupa), Pljevaljčić (Drina HE).

Krupa: Vasić -, Ducanović 6,5, Jandrić 7, Vuković 6,5, Vidović 7, Cvijanović 8 (od 44. minuta Budić 7), Đukarić 7,5 (od 72. minuta Stjepanović -), Stojanović 7,5, Malinović 7, Paštar 7,5, Malinović 8 (od 83. minuta Šamara -).

Drina HE: Govedarica 6,5, Pljevaljčić 6, Pejović 5,5, Sekulić 5,5, Damjanović 5 (od 44. minuta Nešković 5), Mirković 5,5, Jovanović 6, Tasić – (od 28. minuta Savić 5), Krsmanović 5, Rosić 5 (od 72. minuta Obradović -), Bojat 5.5.