Vlasenica igrala, Krupa davala golove

[dropcap]VLASENICA[/dropcap] Ekipa Vlasenice je igrala, a gosti su postizali golove; tako bi se najbolje mogla opisati utakmica u kojoj je domaćin imao inicijativu, a Krupa iz dva kontranapada postigla dva gola.

U 54. minutu Nenad Studen je uposlio Slobodana Milanovića, koji je izašao sam pred Slobodana Radića, predriblao ga i postigao prvi gol za goste. Na 2:0 povećao je ponovo Milanović, na sličan način za konačan rezultat u 88. minutu.

Najbolju priliku domaćin je imao u 18. minutu kada je Dalibor Krezović iz slobodnog udarca pogodio prečku.

Vlasenica – Krupa 0:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Milanović u 54, 0:2 Milanović u 88. minutu.

Stadion: Gradski u Vlasenici.

Gledalaca: 350.

Sudija: Dušan Berak (Trebinje) 6,5.

Žuti kartoni: Trifković, A. Pejanović, Ćirković, Đurić, Bojanić (Vlasenica), Vasić, Malinović, Damjanović (Krupa).

Igrač utakmice: Slobodan Milanović (Krupa) 7.

Vlasenica: Radić 6,5, Trifković 6,5, A. Pejanović 6, M. Pejanović 6,5, Ćirković 6,5, Krezović 6,5, Đurić 6, Kovačević 6, Bojanić 6, Limić 6, Zekić 6 (od 53. minuta Ikić 6).

Krupa: Vasić 6,5, Ducanović 6,5, Stjepanović 6, Studen 6,5 (od 64. minuta Đukarić 6), Jandrić 6,5, Vuković 6, Budić 6 (od 60. minuta Damjanović 6), Vidović 6,5, Malinović 6,5, Paštar 6, Milanović 7 (od 89. minuta Stanojčić -).