Radoja za radosna 3 boda

[dropcap]PRIJEDOR[/dropcap] Fudbaleri Rudar Prijedora i treći meč koji su odigrali u Omarskoj, gdje su domaćini u Prvoj ligi RS zbog renoviranja Gradskog stadiona, dobili su minimalnim rezultatom 1:0.

Ovoga puta savladali su novajliju u ligi, Vlasenicu, a trenutak odluke desio se u 68. minutu. Sašu Stijepića u kaznenom prostoru srušio je golman Slobodan Radić, a sudija je pokazao na bijelu tačku. Zbog dugotrajnih protesta gostiju nezadovoljnih tom odlukom kapiten Srđan Sladoje dobio je drugi žuti odnosno crveni karton.

Sa 11 metara, kao i protiv Podrinja, precizan je bio Siniša Radoja.

Rudar Prijedor – Vlasenica 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Radoja iz penala u 68. minutu.

Stadion: Omarske u Omarskoj.

Gledalaca: 200

Sudija: Milan Docić (Banjaluka) 7,5.

Žuti kartoni: Petrović (rezervni golman), Šodić, Radoja, Stijepić, Ćulum (Rudar Prijedor), Sladoje (Vlasenica).

Crveni karton: Srđan Sladoje (Vlasenica) u 68. minutu.

Igrač utakmice: Siniša Radoja (Rudar Prijedor) 7.

Rudar Prijedor: Kozić -, Šodić 6,5, Saničanin 7, Stakić 6,5, Pekija 6,5, Radoja 7, Mirković 7, Kantar 7 (od 46. minuta Devušić 6,5), Ćulum 6, Stijepić 6,5 (od 80. minuta Redžić -), Mikić 6 (od 56. minuta Kojić 6).

Vlasenica: Radić 7, A. Pejanović 6,5, M. Pejanović 6, Ćirković 6, Krezović 7, Đurić 6, Zekić 6,5 (od 80. minuta Kovačević -), Trifković 7, Sladoje 5,5, Limić 6, Ikić 6,5.