“Radolinka” ponovo tuguje

[dropcap]TESLIĆ[/dropcap] Jesenja agonija Proletera se nastavlja. Ni u četvrtom domaćem nastupu Teslićani nisu stigli do toliko priželjkivane pobjede jer je ekipa Mrkonjić Grada vješto znala da iskoristi sve slabosti u domaćem timu.

U posljednjim sekundama prvog poluvremena Armin Mujičić je doveo Teslićane u vođstvo da bi svoje realizatorske sposobnosti u nastavku pokazao Vladimir Karalić.

Prvo je u 55. minutu izjednačio na 1:1 da bi 4 minuta prije kraja donio veliko slavlje gostima, a domaćina ostavio prikovanog za posljednje mjesto na tabeli sa samo 2 boda u prvih 7 kola.

Ni nedavna rokada na čelu stručnog štaba, kada je Zorana Ćurguza naslijedio Nebojša Đekanović, nije donijela bolje dane za teslićkog prvoligaša.

Proleter – Sloboda (MG) 1:2 (1:0)

Strijelci: 1:0 Mujičić u 45, 1:1 Karalić u 55, 1:2 Karalić u 86. minutu.

Stadion: “Radolinka” u Tesliću.

Gledalaca: 250

Sudija: Dražen Vasiljević (Doboj) 7.

Žuti kartoni: Petrović, Lale, Panić (Proleter), Čehaja, Karalić, Blagojević, Sladojević, Bereta (Sloboda MG).

Igrač utakmice: Vladimir Karalić (Sloboda MG) 8.

Proleter: Milkanović 7, Lale 6,5, Mujičić 7, Popović 6,5, Marković 6, Perović 6 (od 69. minuta Panić -), Gavrić 6,5, Mahmutović 6, Dolić 6 (od 69. minuta Galamić -), Ignjić 6, Rašić 6,5.

Sloboda (MG): Grković 7, Šakić 6,5 (od 78. minuta Blagojević -), Karalić 8 (od 90. minuta Vrebac -), Travar 7, Jeftenić 7, Popadić 6,5, Kokanović 7, Šipovac 7, Sladojević 7, Bereta 7, Čehaja 7,5.