Treća radost debitanta

[dropcap]VLASENICA[/dropcap] Ekipa Vlasenice ostvarila je treću pobjedu u debitantskoj sezoni Prve lige RS, a prvu na svom terenu.

Vlaseničani su bili bolji od Mladosti rezultatom 2:1. Domaći su poveli u 13. minutu golom Vinka Đurića, koji je pogodio donji desni ugao mreže golmana Vladimira Markovića. Veliku priliku imali su gosti u 18. minutu, kada je Marko Toholj pogodio stativu.

Drugi gol za domaćina postigao je Saša Trifković silovitim udarcem u 73. minutu. Brzi napad Gačana u 85. minutu iskoristio je Rajko Ćeranić i postavio konačan rezultat utakmice 2:1, piše Glas Srpske.

Vladenica – Mladost 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Đurić u 13, 2:0 Trifković u 73, 2:1 Ćeranić u 85. minutu.

Stadion: Gradski u Vlasenici.

Gledalaca: 200

Sudija: Goran Lakić (Brčko) 8.

Žuti kartoni: Kovačević, Bojanić, Trifković (Vlasenica), Ćeranić, Salatić, Sušić (Mladost).

Igrač utakmice: Saša Trifković (Vlasenica) 7,5.

Vlasenica: Radić 7, Bojanić 6.5, Trifković 7.5, Kovačević 7, Pejanović 6,5, Limić 7, Krezović 7, Ikić 6,5 (od 53. minuta Božić 6,5), Ćirković 6,5, Đurić 7,5, Zekić 6,5 (od 75. minuta Milovanović -).

Mladost: Marković – (od 24. minuta Guzina 6,5), Mrković – (od 24. minuta Milošević 6,5), Vico 6,5, Sušić 6,5, Andrić 6,5, Salatić 6,5, Toholj 6, Vuković 6, Prelo 6,5 (od 63. minuta Denda 6), Goranović 7, Ćeranić 7.