Vlasenica prekinula lošu seriju

[dropcap]VLASENICA[/dropcap] U komšijskom derbiju viđen je dobar fudbal, ali su na kraju domaći bili zadovoljni jer su slavili sa 1:0.

Vlasenica je došla u vođstvo u 31. minutu golom Vinka Đurića, koji je na asistenciju Dalibora Krezovića zatresao mrežu vrlo dobrog golmana Dragana Đorđića. U 36. minutu Saša Trifković je šutirao preko živog zida, ali se golman gostiju dobro snašao, izboksovao loptu i spasio svoj gol.

U drugom poluvremenu nije bilo izrazitih prilika za postizanje pogotka na obje strane, pa je ostao rezultat 1:0.

Vlasenica – Podrinje 1:0 (1:0)

Strijelac: 1:0 Đurić u 31. minutu.

Stadion: Gradski u Vlasenici.

Gledalaca: 300.

Sudija: Dušan Berak (Trebinje) 7.

Žuti kartoni: N. Kovačević, Pejanović, Ikić, Limić (Vlasenica), D. Arnautović (Podrinje).

Igrač utakmice: Vinko Đurić (Vlasenica) 7,5 .

Vlasenica: Radić 7,5, Trifković 7, Ikić 7 (od 63. minuta M. Kovačević 7), Pejanović 7, N. Kovačević 7, Đurić 7,5, Krezović 7,5, Ćirković 7 (od 77. minuta Vuksić), Bojanić 7, Limić 7, Zekić 7 (od 90. minuta Tomašević -).

Podrinje: Đorđić 7, Jusufović 7, Veselinović 7, De. Arnautović 7, Da. Arnautović 6,5, Kikić 7, Sajtanović 6,5, Mićić 6,5, M. Arnautović 7, Hasanović 6,5, Suljić 6,5.