Sarajevo nastavilo sa serijom loših rezultata

[dropcap]SARAJEVO[/dropcap] U posljednjem susretu šestog kola Premijer lige BiH FK Sarajevo je na stadionu “Asim Ferhatović Hase” večeras odigralo neriješeno sa Travnikom 2:2.

Domaći tim je na početku utakmice imalo terensku inicijativu, ali Travnik dolazi u vođstvo u 9. minutu. Musić je centrirao, a mrežu Bandovića pogodio je Jusufbašić.

U 18. minutu Travnik je poveo 2:0, a strijelac je opet bio Jusufbašić, koji je lobovao Bandovića i ostavio u šoku domaće navijače, prenosi Klix.

Već u 23. minutu Sarajevo je smanjilo vodstvo gostiju. Strijelac je bio Puzigaća.

Domaći igrači su nastavili sa napadima, a Velkoski iz slobodnog udarca pogađa za 2:2 u 35. minutu.

Bio je to rezultat sa kojim se otišlo na poluvrijeme.

Sarajevo je i u drugom poluvremenu nastavilo dominirati i prijetiti preko Todorovića i Duljevića.

Nakon greške Cimirota, Travnik je propustio veliku šansu za novo vođstvo u 68. minutu.

Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao i Travničani su odnijeli veliki bod sa Koševa.