Mičić utišao “Luke”

[dropcap]MRKONJIĆ GRAD[/dropcap] Golom Dalibora Mičića ekipa Podrinja slavila je u gostima protiv Slobode u Mrkonjić Gradu rezultatom 1:0.

Trenutak odluke desio se u 21. minutu kada je Mičić matirao golmana domaćih Radenka Grkovića. Do kraja susreta bilo je nekoliko prilika za postizanje gola na obje strane, ali su mreže ostale mirne.

Domaćin je meč završio sa desetoricom igrača na terenu pošto je Draženko Miletić zaradio crveni karton zbog povlačenja protivničkog fudbalera za dres.

Sloboda (MG) – Podrinje 0:1 (0:1)

Strijelac: 0:1 Mičić u 6. minutu.

Stadion: “Luke” u Mrkonjić Gradu.

Gledalaca: 100

Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš) 6,5.

Žuti kartoni: Travar (Sloboda), De. Arnautović (Podrinje).

Crveni karton: Draženko Miletić (Sloboda) u 75. minutu.

Igrač utakmice: Dalibor Mičić (Podrinje) 7.

Sloboda (MG): Grković 6, Miletić 5,5, Čehaja 6, Sladojević 6, Kokanović 6 (od 82. minuta Popadić -), Bereta 6, Travar 6 (od 66. minuta Topić -), Tadić 6, Karalić 6, Blagojević 6 (od 78. minuta Šakić -), Jeftenić 6. Trener: Đorđe Inđić.

Podrinje: Đorđić 7, Jusufović 7 (od 89. minuta Merić -), Veselinović 7, Kikić 7, Sajtanović 7, M. Arnautović 7, Milošević 7, Pavić 7, Mičić 7, D. Arnautović, Hasanović 6 (od 46. minuta Suljić 6). Trener: Miroslav Milanović.