Leotar prekinuo seriju bez pobjede

[dropcap]TREBINJE[/dropcap] Pobjedom rezultatom 1:0 ekipa Leotara uspjela je da prekine niz od tri vezane utakmice bez pobjede i niz od četiri vezane utakmice Tekstilca bez poraza.

Trebinjci su svih 90 minuta držali konce igre u svojim rukama i zasluženo osvojili tri nova boda na oproštaju od svojih navijača u ovoj godini.

U 15. minutu na ivici šesnaesterca oboren je Predrag Šešelj, a sudija je pokazao na bijelu tačku, na sugestiju drugog asistenta Vase Mišića. Siguran realizator bio je Vladimir Todorović.

“Čestitao bih mojim igračima na pobjedi i dobroj igri. Iako je rezultat minimalan, cijelim tokom kontrolisali smo utakmicu, imali još nekoliko prilika da riješimo pitanje pobjednika, ali to je boljka koja nas prati kroz cijelo prvenstvo”, kazao je Damjan Ratković, trener Leotara, za Glas Srpske.

Leotar – Tekstilac 1:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Todorović u 15. minutu.

Stadion: “Police” u Trebinju.

Gledalaca: 400

Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica) 6.

Žuti kartoni: Todorović, Andrić, Popović, Šešelj, Cimirot (Leotar), Susaković, Rastović, Popadić (Tekstilac).

Igrač utakmice: Milovan Dmitrović (Leotar) 6,5.

Leotar: Kukrika 6,5, Andrić 6, Milošević 6, Šešelj 6, Marković 6 (od 37. minuta Zečević 6,5), Aćimović 6 (od 67. minuta Deretić 6), Dmitrović 6,5, Cimirot 6,5, Popović 6, Todorović 6,5 (od 80. minuta Tasovac), Jeknić 6. Trener: Damjan Ratković.

Tekstilac: Plisnić 6, Marić 6, Rastović 5,5, Jolović 5,5, Gojić 5,5 (od 42. minuta Popadić 5,5), Glišić 5,5 (od 45. minuta Duspara 5,5), Susaković 6, Ćorić 5,5, Komlenović 5,5 (od 33. minuta Đukić 6), Asevedo Kruz 6, Despotović 6. Trener: Bojan Magazin.