Drina loš domaćin

[dropcap]ZVORNIK[/dropcap] U prijateljskoj utakmici koja je trenerima poslužila da vide formu svojih fudbalera pred nastavak šampionata ekipa Drine je savladala Rad sa 2:1.

Zvorničani su nadmoć krunisali u 30. minutu kada je Edin Rustemović sa 25 metara pogodio mrežu gostiju. U 88. minutu poslije kornera za goste u svom šesnaestercu nespretno je reagovao Vlado Ivanović i poslao loptu u svoju mrežu. Isti igrač ispravio je svoju grešku u posljednjim trenucima susreta kada je pogodio za pobjedu od 2:1.

Redove Drine pojačao je Slavko Ćulibrk, koji je u Zvornik stigao kao slobodan igrač.

Drina – Rad 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Rustemović u 30, 1:1 Ivanović (autogol) u 88, 2:1 Ivanović u 90. minutu.

Stadion: FK Jedinstvo u Roćeviću.