Vardar predubok za Borac

[dropcap]BANJALUKA[/dropcap] Rukometaši Borca poraženi su u Banjaluci u trećem kolu regionalne SEHA Gasprom Јužni tok lige od Vardara rezultatom 31:22.

Izabranici Igora Rađenovića držali su priključak u meču do 15. minuta i rezultata 5:5, kada rukometaši Vardara za četiri minute postižu četiri gola i prave razliku od 9:5. Makedonci čuvaju prednost i na odmor odlaze sa prednošću od 15:9.

Branioci trofeja iskusno čuvaju prednost i u nastavku za konačnih 31:22, objavio je RTRS.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bili su Marković sa 10 i Lazarov sa 7 golova, dok je golman Milić sakupio 15 odbrana.

U timu Borca bolji od ostalih bio je Obradović sa 9 golova. Golman Banjalučana, Stanko Abadžić, stigao je do brojke od 8 odbrana.

Ovo je četvrti poraz Banjalučana u isto toliko odigranih utakmica, dok su Makedonci došli do svoje četvrte pobjede.