Uspješna prva kontrolna utakmica Leotara

[dropcap]TREBINJE[/dropcap] U prvoj kontrolnoj utakmici Leotar je ostvario pobjedu protiv crnogorskog drugoligaša, OFK Igala, od 3:2.

Strijelci za Trebinjce bili su Mitrović, Aćimović i Jeknić.

Poslije 7 dana priprema Trebinjci su odigrali solidnu utakmicu, ali je kod izabranika Damjana Ratkovića bio primjetan umor. U prvom poluvremenu domaći su bili znatno bolji, pa je razlika na polovini utakmice mogla biti i ubjedljivija, da je u završnici napada bilo malo više koncentracije. U drugom poluvremenu Igalo je bilo dominantnije.

“Zadovoljan sam prvom pripremnom utakmicom. Lijepo je početi pobjedom i to će svakako biti motiv više ovim momcima da još napornije rade”, rekao je Ratković za Glas Srpske.

Sljedeću provjeru Leotar ima danas od 17.30 protiv gatačke Mladosti na “Policama”.