Tekstilac brži od sudije

[dropcap]VIŠEGRAD[/dropcap] Iako su dva puta vodili tokom susreta, fudbaleri Drine HE na kraju su morali da se zadovolje bodom, pošto je Tekstilac uspio da dođe do remija u sudijskoj nadoknadi vremena.

Domaći su poveli u devetom minutu kada je poslije kornera Ivan Mirković glavom matirao Dejana Plisnića.

Gosti su izjednačili u 48. minutu golom Nevena Gojića sa 16 metara. U 72. minutu ponovo je Ivan Mirković donio radost domaćima kada je pogodio mrežu Tekstilca nakon kratko odbijene lopte.

Dok su čekali kraj meča, gosti su stigli do boda golom Njegoša Despotovića poslije kornera.

Statistika

Drina HE – Tekstilac 2:2 (1:0)

Strijelci: 1:0 Iv. Mirković u 9, 1:1 Gojić u 48, 2:1 Iv. Mirković u 72, 2:2 Despotović u 90. minutu.

Stadion: Gradski u Višegradu.

Gledalaca: 150.

Sudija: Siniša Lazić (Prijedor) 7.

Žuti kartoni: Govedarica (Drina HE), Jolović (Tekstilac).

Igrač utakmice: Ivan Mirković (Drina HE) 7,5.

Drina HE: Govedarica 7, Iv. Mirković 7,5 (od 82. minuta Sekulić -), Pljevaljčić 7, Pejović 7, Pavlović 7,5, Damjanović 7 (od 64. minuta Rosić -), Marković 7, Ig. Mirković 7, Jovanović 7, (od 80. minuta Savić -), Tasić 7, Bojat 7,5.

Tekstilac: Plisnić 7,5, Jolović 7, Vujanić 7, Gojić 7, Asanović 7 (od 68. minuta Glišić -), Susaković 7, Komlenović 7, Duspara 6 (od 46. minuta Đuričić 6), Popadić 7, Despotović 7, Asevedo 7.