Radnik prikovan za začelje

[dropcap]VITEZ[/dropcap] Fudbaleri Radnika doživjeli su i peti poraz ove sezone pošto su u šestom kolu Premijer lige poraženi na gostovanju u Vitezu sa 0:1, pa čvrsto drže posljednje mjesto.

Jedini gol pao je u 47. minutu kada je Goran Jurić uposlio Antu Pinjuha, a ovaj sproveo loptu u mrežu. Bijeljinci su stvorili nekoliko izglednih prilika od kojih su najbolje bile Željka Krsmanovića u 74. i Jovana Vučinića u 84. minutu.

“Opet smo imali tri-četiri šanse, ali bez rezultata. Domaćin je to znao da iskoristi i dođe do pobjede. I ovog puta se pokazalo da nam je realizacija najveća boljka, jer smo u prvih šest kola stvorili sigurno 20 zrelih prilika, a dali smo samo jedan gol”, naglasio je Srđan Bajić, trener Radnika, za Glas Srpske.

Strijelac: 1:0 Pinjuh u 47. minutu.

Stadion: Gradski u Vitezu.

Gledalaca: 800.

Sudija: Mirza Tičić (Sarajevo) 6.

Žuti kartoni: Hećo, Livaja, D. Jurčević (Vitez), Hasanović, Krsmanović (Radnik).

Igrač utakmice: Ante Pinjuh (Vitez) 7,5.

Vitez: Živković 7, Jurić 7, M. Jurčević 7, Livaja 7, Šantić 7, Miloš 6 (od 46. minuta Alić 6,5), Livančić 6,5 (od 46. minuta Vidović 6,5), Kapetan 7, Pinjuh 7,5 (od 75. minuta D. Jurčević -), Hećo 7, Smriko 7.

Radnik: Bodiroga 7, Memišević 6,5, Lazić 6 (od 75. minuta Basrak -), Hasanović 6 (od 58. minuta Antić 6), Ćosović 6 (od 70. minuta Hadžić -), Krsmanović 6,5, Obradović 6,5, Vučinić 6, Ostojić 6, Galešić 6, Mašić 6.