Prvi bodovi Dobojlija

[dropcap]DOBOJ[/dropcap] Fudbaleri Sloge u odgođenoj utakmici drugog kola Druge fudbalske lige Republike Srpske, grupa Zapad, savladali su Mineral iz Banje Vrućice sa 2:1.

Domaći su do prednosti došli u 31. minutu kada je mrežu ekipe iz Banje Vrućice zatresao Dragan Filipović. U 52. minutu Dragan Todić je pogodio gol čuvara mreže Minerala Nemanje Bajbića za 2:0. Jedini pogodak za goste iz Banje Vrućice postignut je u 76. minutu, kada je preciznim šutem Goran Prodić savladao nemoćnog Dadu Lukića.

Strijelci: 1:0 Dragan Filipović u 31, 2:0 Todić u 52, 2:1 Stojanović u 76. minutu.

Stadion: “Luke” u Doboju.

Gledalaca: 50.

Sudija: Igor Simić (Modriča) 7.

Žuti kartoni: Dražen Filipović, Joksimović, Todić (Sloga, Doboj), Milović, Kovačević, Prodić (Mineral).

Igrač utakmice: Dragan Todić (Sloga) 7.

Sloga (Doboj): D. Lukić 7, Janković 6,5, Joksimović 6, D. Vuković 7, Dražen Filipović 7, Tadić 6, Dragan Filipović 6,5 (od 83. minuta V. Vuković -), Ristić 6, Martić 6,5, Halilović 6 (od 46. minuta Jupić 6), Todić 7.

Mineral: Bajbić 7, D. Popović 6, Kovačević 6 (od 72. minuta Kuzmanović -), Jovičić 6,5, Prodić 6, Stojanović 7, Vučić 6,5, Milović 6 (od 46. minuta Goranović 6), Gačić 6,5, Simić 6, M. Popović 6.