Podjela bodova u Janji

[dropcap]BIJELJINA[/dropcap] Fudbaleri Podrinja nisu uspjeli da na domaćem terenu savladaju Krupu, debitanta u Prvoj ligi, tako da je susret završen rezultatom 1:1.

Podrinje je svoju nadmoć u prvom poluvremenu krunisalo pogotkom Muhameda Jususfovića u 36. minutu.

U drugom dijelu utakmice domaćin je bio nadmoćan na terenu, ali su jalovi napadi završavali na 16 metara do gola gostiju. Krupljani su uspjeli doći do izjednačenja u 59. minutu, kada je odličnu priliku za gol iskoristio Obren Cvijanović i svojoj ekipi donio vrijedan bod, piše Glas Srpske.

Podrinje – Krupa 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Jusufović u 36, 1:1 Cvijanović u 59. minutu.

Stadion: Podrinja u Janji.

Gledalaca: 200

Sudija: Dalibor Anđić (Prijedor) 7.

Žuti kartoni: De. Arnautović (Podrinje), Milanović, Vasić (Krupa).

Igrač utakmice: Obren Cvijanović (Krupa) 8.

Podrinje: Đorđić 7, Jusufović 7, Veselinović 6, De. Arnautović 6, Da. Arnautović 6, Kikić 6, Sajtanović 6 (od 88. minuta Merić -), Mičić 6, M. Arnautović 6, Pavić 6 (od 82. minuta Hadžić -), Suljić 6 (od 71. minuta Hasanović -).

Krupa: Vasić 7, Ducanović 7, Stjepanović 7 (od 59. minuta Tomaš – od 76. minuta Erak -), Damjanović 7 (od 83. minuta Stanojčić -), Jandrić 7, Cvijanović 8, Vidović 7, Đukarić, Sr. Malinović 7, Paštar 7, Sl. Malinović 7.