Lacio izvukao bod u Veroni

[dropcap]VERONA[/dropcap] Fudbaleri Verone i Lacija igrali su večeras neriješeno 1:1, u preostaloj utakmici 9. kola italijanske Serije A.

Gosti iz Rima poveli su pred kraj poluvremena i činilo se da mogu do čitavog plijena, međutim, umalo nisu ostali praznih ruku.

Verona je u nastavku izjednačila iz penala i imala veliku priliku da osvoji sva tri boda, nakon što je gostujući defanzivac Kavanda morao van terena zbog parnih kartona.

Ipak, Lacio je odolio pritisku domaćeg tima i sačuvao remi kojim je preuzeo treće mjesto na tabeli sa 6 bodova zaostatka za vodećima Juventusom i Romom.

Verona je ostala u sredini tabele, a u njenom timu poslije dužeg vremena starter je bio srpski internacionalac Boško Janković, koji je odigrao prvo poluvrijeme.

U sastavu Lacija napadač Filip Ðorđević igrao je do same završnice, kada ga je zamijenio Miroslav Klose.

• Verona – Lacio 1:1 (Toni 68. penal – Lulić 43)