Junajted opet razočarao

[dropcap]LONDON[/dropcap] Fudbaleri Mančester Junajtada opet su razočarali, pošto su danas protiv Barnlija igrali neriješeno – 0:0, što im je četvrti meč bez pobjede od početka sezone.

Junajted je tako osvojio tek drugi bod u prve tri ligaške utakmice, a novopečenom prvoligašu Barnliju ovo je prvi.

Izabranici Luja Van Gala jednostavno nisu imali rješenje da probiju odbranu domaćina, a naročito je podbacio Robin Van Persi koji je zbog potpune uspavanosti u napadu zamijenjen u 73. minutu.

Upravo je on propustio najveću šansu, pošto u prvom poluvremenu nije iskoristio idealni pad odličnog debitanta u timu Anhela Di Marije.

Domaći fudbaleri su takođe imali nekoliko dobrih šansi, a najveću je propustio Džons, koji je u prvim minutima utakmice zatresao prečku gostiju.