Četvrta pobjeda Sutjeske u nizu

[dropcap]FOČA[/dropcap] Fudbaleri Sutjeske ostvarili su četvrtu uzastopnu pobjedu u šampionatu Republike Srpske, savladavši na svom terenu Mladost rezultatom 2:0 u desetom kolu Prve lige.

U 39. minutu Dejan Rašević snažno je šutirao, a golman gostiju Vladimir Marković kratko je odbio loptu, na koju je natrčao Nikola Danilović i smjestio je u mrežu. Na 2:0 povisio je Anđelko Vukadinović. Akciju je započeo Rašević, koji je uposlio Danilovića, a ovaj odigrao povratnu loptu za Vukadinovića, koji je zatresao mrežu Gačana.

Sutjeska – Mladost 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Danilović u 39, 2:0 Vukadinović u 64. minutu.

Stadion: Gradski u Foči.

Gledalaca: 200.

Sudija: Goran Lakić (Brčko) 7.

Žuti kartoni: Mrgud, Božović, Rašević, Mojović, Kovač, Simić (Sutjeska), Salatić, Mrković, Vico, Marković (Mladost).

Igrač utakmice: Nikola Danilović (Sutjeska) 8.

Sutjeska: Petrović 7, R. Radović 7, Mrgud 7,5, Božović 7,5, Rašević 8, Đoković 7, Mojović 7,5 (od 77. minuta Pljevaljčić -), Kovač 7, Simić 7 (od 46. minuta N. Drakul 7), Vukadinović 7,5, Danilović 8 (od 89. Mališ -).

Mladost: Marković 6, Salatić 6, Mrković 6, Goranović 6,5, Vico 6,5, Prelo 6,5, Sušić 6, Toholj 6 (od 83. minuta Lozo -), Komnenić 6, Ćeranić 7, Vuković 6 (od 63. minuta Pušara).