Nula od fudbala

[dropcap]VIŠEGRAD[/dropcap] Gledaoci na Gradskom stadionu u Višegradu nisu mogli da budu zadovoljni onim što su im ponudili fudbaleri Drine HE i Sutjeske, pošto je meč završen rezultatom 0:0.

Domaći su imali terensku inicijativu, ali su gosti prijetili iz kontranapada i imali bolje prilike. Posebno se istakao Dejan Rašević, koji ipak nije uspio da pronađe put do mreže domaćih.

Najbolju priliku za goste propustio je rezervista Malić u 83. minutu, ali je golman Bojanović uspio da odbrani njegov šut, piše Glas Srpske.

Službenu tabelu pogledajte OVDJE.

Statistika

Stadion: Gradski u Višegradu.

Gledalaca 100.

Sudija: Mile Barjaktarević (Bijeljina) 7.

Žuti kartoni: Iv. Mirković, Ig. Mirković, Damjanović, Marković, Pejović, Sekulić (Drina HE), Guzina, Drakul, Ivanović, R. Radović (Sutjeska).

Igrač utakmice: Dejan Rašević (Sutjeska).

DRINA HE: Bojanović 6,5, Pljevaljčić 6, Pejović 6, Sekulić 6, Damjanović 6,5, Marković 6, Rosić 6,5, Ig. Mirković 6,5, Iv. Mirković 6,5, Bojat 6 (od 65. minuta Krsmanović -), Nešković 6 (od 45. minuta Obradović 6).

SUTJESKA: Petrović 6,5, Vukadinović 6 (od 90. minuta B. Radović -), F. Filipović 6, Mrgud 6,5, Rašević 7, Ivanović 6, Kovač (od 25. minuta Pljevaljčić 6), R. Radović 6, Danilović 6, Guzina 6,5, N. Drakul 6 (od 46. minuta Malić 6,5).