Mladost otišla kući pjevajući

[dropcap]KRUPA NA VRBASU[/dropcap] Igrači Krupe poraženi su na svom terenu u odgođenoj utakmici drugog kola Prve lige Republike Srpske od gatačke Mladosti sa 0:1.

Jedini pogodak u meču pao je u 54. minutu kada je Rajko Ćeranić, na asistenciju Boška Pušare, poslao loptu u donji desni ugao nemoćnog golmana Nenada Vasića.

Tokom većeg dijela susreta Krupa je bila bolji rival i propustila je nekoliko sjajnih prilika, a u 77. minutu Elvir Koljić je pogodio prečku, piše Glas Srpske.

Ovaj meč je trebalo da se odigra u prošlu subotu, ali je prolongiran zbog lošeg vremena i potopljenog terena u Krupi na Vrbasu.

Službenu tabelu pogledajte OVDJE.

Strijelac: 0:1 Ćeranić u 54. minutu.

Stadion: FK Krupa u Krupi na Vrbasu.

Gledalaca: 200.

Sudija: Siniša Lazić (Prijedor) 7.

Žuti kartoni: Stjepanović (Krupa), Sušić, Goranović (Mladost).

Igrač utakmice: Vladimir Marković (Mladost) 7.

Krupa: Vasić 6,5, Ducanović 7, Stjepanović 7 (od 85. minuta Budić -), Damjanović 7, Studen 6,5 (od 59. minuta Cvijanović 6,5), Jandrić 6, Vuković 7, Koljić 7, Malinović 6 (od 68. minuta Tomaš -), Paštar 6, Milanović 7.

Mladost: Marković 7, Mrković 6,5, Goranović 6,5, Vico 7, Pušara 6,5 (od 90. minuta Milošević -), Prelo 6, Sušić 6, Toholj 6 (od 77. minuta Lozo -), Andrić 6, Komnenić 6, Ćeranić 7 (od 87. minuta Denda -).