Selekcija RS slavila protiv Teleoptika

[dropcap]ZEMUN[/dropcap] Fudbalska reprezentacija Republike Srpske (U-23) slavila je u prijateljskoj utakmici rezultatom 2:1 protiv srpskog ligaša Teleoptika, a meč je odigran u Zemunu.

Poveli su Beograđani u 28. minutu kada je gol RS pogodio Uroš Damnjanović. Selekcija RS je do izjednačenja stigla u drugom poluvremenu, tačnije u 55. minutu, a strijelac je bio Aleksandar Subić. Potpuni preokret izabranici selektora RS Branimira Tulića napravili su u u finišu utakmice. Tekao je 90. minut kada je Radovan Vasić pogodio gol.

Ovaj prijateljski meč je organizovan u sklopu “Dana fudbala RS” (proslava 22. rođendana FS RS), a prije ove utakmice RS je još igrala s Udinezeom (1:1) i mladom selekcijom RS (20, 2:0)