Radnik pao na “Vrapčićima”

[dropcap]MOSTAR[/dropcap] Fudbaleri Radnika doživjeli su težak poraz u desetom kolu Premijer lige BiH na gostovanju u Mostaru kod Veleža koji je slavio sa ubjedljivih 3:0.

Bijeljinci su se držali u prvom poluvremenu i na veliki odmor otišli sa neriješenim rezultatom. Ipak, domaći su već u 56. minutu načeli mrežu gostiju golom Anela Hebibovića da bi na 2:0 povisio Marin Popović pred kraj utakmice iz jedanaesterca.

Konačnih 3:0 postavio je Hebibović svojim drugim golom u sudijskoj nadoknadi vremena i nova tri boda za Velež.

Velež – Radnik 3:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Hebibović u 56, 2:0 Popović iz penala u 90, 3:0 Hebibović u 90+2. minutu.

Stadion: “Vrapčići” u Mostaru.

Gledalaca: 500

Sudija: Goran Paradžik (Ljubuški) 6.

Žuti kartoni: Hadžić, Antić (Radnik).

Igrač utakmice: Anel Hebibović (Velež) 7,5.

Velež: Dragojević 6,5, Škaljić 7, Zolj 6,5, Barišić 7, Blagojević 7, Merzić 6,5 , Nikolić 6,5, Maletić 6,5, Popović 6, Hebibović 7,5, Vladavić 6,5 (od 73. minuta Hajdarović -).

Radnik: Bodiroga 7, Milević 6, Memišević, Ćosović (od 84. Kunić -), Hadžić (od 72. minuta Došlo), Obradović 6,5, Ostojić 6, Lazić 6, Galešić 6, Mašić 6, Vučinić 6 (od 72. minuta Antić).