Peta pobjeda Mladosti

[dropcap]BIJELJINA[/dropcap] Fudbaleri Mladosti iz Velike Obarske ostvarili su petu pobjedu u pripremnom ciklusu.

Ovog puta izabranici Dušana Jevrića savladali su Loznicu na svom terenu sa 2:1.

Domaći su poveli već u 8. minutu golom Zorana Đurića. Poslije vodećeg pogotka Mladost je nastavila da atakuje ka golu Lozničana, pa je poslije akcije u kojoj su učestvovali Nemanja Dabić i Dragiša Komarčević prednost u 21. minutu udvostručio Dragan Ristić.

U nastavku susreta jak pljusak je nakratko prekinuo ovaj duel, a po povratku na teren bolje su snašli gosti, koji su golom Nenada Đurića u 68. minutu smanjili na 1:2, što je bio i konačan rezultat ovog susreta.

“Zadovoljni smo poslije pobjede nad Loznicom u šestoj kontrolnoj utakmici. Igrali smo odlično sve do trenutka kada kiša nije natopila teren. Ohrabruju nas dobre partije koje pružamo, što daje nadu da spremno dočekujemo početak prvenstva”, naglasio je Mikica Blagojević, prvotimac Mladosti.

Narednu utakmicu Obarščani će igrati u nedjelju u Staroj Pazovi protiv izraelskog Hapoela Haife i to će im biti generalna provjera pred start prvenstva, piše Glas Srpske.

Stadion: Mladosti u Velikoj Obarskoj.