Radnik potvrdio status

[dropcap]JANJA[/dropcap] Fudbaleri Radnika ostvarili su drugu pobjedu u pripremnom periodu savladavši u Janji prvoligaša Republike Srpske, Podrinje, sa 2:0.

Radniku je bilo dosta i poluvrijeme da riješi pitanje pobjednika. Izabranici Srđana Bajića došli su u vođstvo preko novajlije Milana Basraka, koji je uspio u 25. minutu da zatrese mrežu domaćina. Bijeljinci su udvostručili prednost u 38. minutu “evro-golom” Mirze Hasanovića, koji je pokazao je da će i u prvenstvu biti veliki oslonac semberskog premijerligaša.

Generalnu probu pred prvo kolo Premijer lige i susreta sa Širokim Brijegom, Radnik će imati u subotu kada na Gradski stadion dolazi Sloboda iz Tuzle, povratnik u Premijer ligu BiH, piše Glas Srpske.