Obradović pogađao na obje strane

[dropcap]BIJELJINA[/dropcap] Igrači Radnika su se vratili sa gostovanja u Gradačcu neporaženi, gdje su sa Zvijezdom igrali 1:1.

Mreže su mirovale sve do 33. minuta kada je Bijeljince u vođstvo doveo korpulentni Marko Obradović. Zvijezda je izjednačila u finišu prvog dijela susreta kada je Obradović nespretnom intervencijom poslije kornera savladao svog golmana.

“Pokazali smo da i na strani možemo doći do povoljnog rezultata i da samo upornošću i disciplinovanom igrom možemo doći do željenog cilja. Bili smo više nego ravnopravni sa domaćinom koji je od prvog minuta krenuo silovito. Ovaj bod će nam mnogo značiti u nastavku šampionata”, rekao je Boriša Bodiroga, golman Radnika, za Glas Srpske.

Zvijezda – Radnik 1:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Obradović u 33, 1:1 Obradović (autogol) u 43. minutu.

Stadion: “Banja Ilidža” u Gradačcu.

Gledalaca: 400

Sudija: Mirza Tičić (Sarajevo) 8.

Žuti kartoni: Čolić, Dijata, Jovanović, Doljančić (Zvijezda), Ćosović, Bodiroga (Radnik).

Igrač utakmice: Boriša Bodiroga (Radnik) 8.

Zvijezda: Hujić 7, Doljančić 6, Adam 6 (od 66. minuta Čaušević -), Gadžo 5 (od 54. minuta Isanović 5,5), Čolić 6, Jakovljević 6, Stojanov 6, Bjelić 5, Jovanović 6, Dijata 5,5, Čović 5 (od 75. minuta Karavdić -)

Radnik: Bodiroga 8, Milović 7, Memišević 7, Vučinić 7 (od 75. minuta Basrak -), Hasanović 7 (od 80. minuta Hadžić -), Ćosović 7 (od 89. minuta Bajić -), Obradović 7, Ostojić 7, Lazić 7, Galešić 7, Mašić 7