Mikić presudio Krupi

[dropcap]OMARSKA[/dropcap] Fudbaleri Rudar Prijedora zabilježili su prvu ovosezonsku pobjedu u prvenstvu Prve lige Republike Srpske, pošto su u Omarskoj savladali Krupu sa 1:0.

Čovjek odluke bio je iskusni Borislav Mikić, koji je u 46. minutu, poslije centaršuta Vedrana Kantara glavom matirao Nenada Vasića, piše Glas Srpske.

“Veliki pritisak bio je na mojim igračima pred ovu utakmicu. Vidjelo se to u prvom poluvremenu, nije ih htio gol, ali su se ‘izdigli’ i u nastavku, uz pogodak Mikića, stvorili još nekoliko prilika”, rekao je trener “rudara” Darko Nestorović.

Više detalja pogledajte na sajtu Prijedor danas.

Strijelac: 1:0 Mikić u 46. minutu.

Stadion: FK Omarska u Omarskoj.

Gledalaca: 500

Sudija: Zoran Strunić (Gradiška) 7,5.

Žuti kartoni: Mikić (Rudar Prijedor), Tomaš (Krupa).

Igrač utakmice: Borislav Mikić (Rudar Prijedor) 7,5.

Rudar Prijedor: Kozić 7, Stijepić 6,5 (od 70. minuta Rokvić -), Saničanin 6,5, Stakić 7, Pekija 6.5, Radoja 7, Mirković 7, Kantar 6,5, Ćulum 5,5 (od 44. minuta Kojić 6,5), Đokić 6,5, Mikić 7,5 (od 89. minuta Redžić -).

Krupa: Vasić 7, Ducanović 7, Stjepanović 6,5 (od 61. minuta Studen 6), Damjanović 6, Jandrić 6,5, Tomaš 6,5 (od 55. minuta Malinović 6), Vuković 6,5, Koljić 6 (od 74. minuta Budić -), Cvijanović 6, Paštar 6, Milanović 7.