Lagane pobjede Borčevog podmlatka

[dropcap]KRUPA NA VRBASU[/dropcap] U sedmom kolu omladinske Premijer lige Borčeve mlade snage upisale su dva sigurna trijumfa nad Slavijom – oba puta bilo je po 3:0.

Do odlaska na odmor Borčevi kadeti stekli su dva gola prednosti. Borac je u vođstvo doveo Živko Bubić u 32. minutu, dok je prednost udvostručio Slaviša Maksimović pet minuta kasnije. Pobjedu je u 67. minutu potvrdio Miloš Kukić i tako postigao svoj deseti ovosezonski gol, javlja borac-sport.

U meču juniora dva kluba, Borac je do prednosti stigao u završnici prvog poluvremena, u 42. minutu, kada je mrežu Slavije pogodio Nikola Dujaković. Admir Ljutić je u 64. minutu povisio na 2:0, a konačan rezultat postavio je rezervista Branko Trninić 15 minuta prije kraja.

Nakon nepotpunog sedmog kola kadeti “Velikana iz Platonove” zauzimaju četvrto mjesto na tabeli sa 14, dok su juniori šesti sa 11 bodova.

U narednom kolu, koje se igra sljedećeg vikenda, Borčevi omladinci gostuju u Mostaru ekipama Zrinjskog.