Fudbaleri Drine brojali šanse umjesto golova

[dropcap]ZVORNIK[/dropcap] Fudbaleri Drine po raskvašenom terenu nisu uspjeli da slome otpor Viteza i u osmom kolu Premijer lige BiH igrali su neriješeno, 0:0.

Umjesto golova, brojale su se šanse, kojih je bilo na obje strane. Najbolju priliku za domaće propustio je Vlado Ivanović u prvom minutu sudijske nadoknade kada je poslije kornera šutirao sa tri metra, ali je Aleksandar Živković čudesno odbranio.

“S obzirom na to da smo imali nekoliko izglednih prilika iz kojih je bilo teže promašiti nego postići gol, ne mogu biti zadovoljan rezultatom. Bila je ovo veoma tvrda utakmica po teškom terenu, koji je onemogućavao obje ekipe da prikažu bolju igru. Znali smo da je dolaskom novog trenera Ante Mišea ekipa Viteza vratila samopouzdanje i uradila dosta na organizaciji igre i da nas čeka teška utakmica. U nekim situacijama pred golom gostiju nismo imali ni sreće, ali to je fudbal. Predstoji nam u srijedu odgođena utakmica petog kola sa Sarajevom u gostima, gdje ćemo pokušati da postignemo što bolji rezultat”, rekao je Dragan Mićić, trener Drine, za Glas Srpske.

Drina – Vitez 0:0

Stadion: Drine u Zvorniku.

Gledalaca: 400

Sudija: Sanel Silić (Cazin) 7.

Žuti kartoni: Lazarević (Drina), Vidović, Pezo (Vitez).

Crveni karton: Mladen Jurčević (Vitez) u 82. minutu.

Igrač utakmice: Goran Maksimović (Drina) 7.

Drina: Maksimović 7, Uzelac 7, Radović 7, Rustemović 6,5, Ćulibrk 7, Filipović 6,5 (od 63. minuta Čolović -), Kikić 7, Kostić 6, Vasić 6 (od 46. minuta Ilić 6,5), Lazarević 7, Đerić 6,5 (od 84. minuta Ivanović -)

Vitez: Živković 7, Jurić 6, Jurčević 6, Livaja 6,5, Imamović 6,5, Vidović 6,5 (od 84. minuta Alić -), Kapetan 6 (od 88. minuta Pinjuh -), Čuljak 6 (od 68. minuta Petrović -), Hećo 6,5, Smriko 6,5, Pezo 6