Borac umalo slomio zube na Čeliku

[dropcap]BANJALUKA[/dropcap] Borac je večeras na Gradskom stadionu u Banjaluci slavio nad Čelikom s minimalnih 1:0.

Utakmica se igrala na teškom terenu, jer je grad na Vrbasu poslijepodne pogodilo nevrijeme praćemo jakom kišom.

Uprkos teškim uslovima na terenu obje ekipe su igrale napadački. Avdukić se istakao u prvim minutima spasivši svoju mrežu nakon nekoliko dobrih prilika fudbalera Čelika.

Iako su Zeničani imali terensku inicijativu u početku Borac je došao do vođstva u 31. minutu. Strijelac je bio Subić, koji je pogodio nakon jedne dubinske lopte.

U finišu poluvremena igrači Čelika su protestvovali i tražili penal, ali se sudija nije oglasio.

U drugom poluvremenu obje ekipe su imale nekoliko dobrih prilika, ali se rezultat nije mijenjao, piše Klix.

Susret između Drine i Zvornika i Radnika iz Bijeljine prekinut je na poluvremenu zbog velikog nevremena koje je pogodilo Zvornik i poplavilo Gradski stadion, javlja RTRS.

Novi susret bi se trebao odigrati sutra ukoliko to dozvole vremenski uslovi.