Novi trijumf Rome

[dropcap]RIM[/dropcap] Fudbaleri Rome savladali su danas kod kuće ekipu Kaljarija sa 2:0, dok su minimalne pobjede ostvarili Fiorentina i Udineze, u utakmicama 3. kola italijanske Serije A.

Roma i poslije tri odigrana meča ima maksimalan učinak, baš kao šampion Juventus.

Rimljani su protiv Kaljarija posao završili poslije 15 minuta igre golovima Destra i Florencija.

Srpski reprezentativac Adem Ljajić odigrao je posljednjih dvadesetak minuta meča.

Udineze je sredinom drugog poluvremena postigao gol i osvojio tri boda protiv Napolija, a minimalnu pobjedu slavila je i Fiorentini u Bergamu protiv Atalante.

Nenad Tomović je čitav meč odgledao na klupi “ljubičastih”, baš kao i Vlada Avramov kod Atalante.

Ekipa Lacija, za koju nastupaju Dušan Basta i Filip Ðorđević, u finišu meča je poražena od Ðenove (1:0), dok je Sampdorija Siniše Mihajlovića osvojila bod na gostovanju protiv Sasuola (0:0).