Vatromet fudbalera Zvijezde

[dropcap]DOBOJ[/dropcap] U okviru trećeg kola petoligaškog društva na području OFS Doboj fudbaleri Zvijezde iz Kakmuža porazili su s ubjedljivih 6:2 ekipu 27. juli iz Kalenderovaca.

Domaći su poveli već u 13. minutu golom Katanića, da bi pet minuta kasnije prednost bila udvostručena. Strijelac je bio Cvijanović. Treći gol djelo je kapitena Tomića iz penala. Gosti su lijepim golom od strane Dugića u 38. minutu smanjili na 3:1, a do kraja utakmice domaći su postigli još tri a gosti jedan gol.

“Ustanici” iz Kalenderovaca pored dva postignuta gola propustili su još nekoliko idealnih prilika za gol, piše Dobojski info.

Statistika

Zvijezda – 27. juli 6:2 (3:1)

Strijelci: 1:0 Katanić u 13, 2:0 Cvijanović u 18, 3:0 Tomić u 32 (iz penala), 3:1 Dugić u 38, 4:1 Mujić u 77, 5:1 Tomić u 87 (iz penala), 5:2 Legin u 90, 6:2 Blagojević u 90+3. minutu.

Stadion: Dr Milan Jelić.

Gledalaca: 50.

Sudija: Slađan Lazarević (Doboj) 7.

Pomoćnici: Jaćimović Stojan (Karanovac) i Josipović Jovanka.

Delegat: Nenad Vasić (Doboj).

Žuti kartoni: Mujić, Tomić, Katanić, Blagojević (Zvijezda), Demirović, Udovičić, Kukić, Nović (27. juli).

Igrač utakmice: Perica Cvijanović (Zvijezda)

Zvijezda: Blažanović 7, Cibrić 7 (od 78. minuta Josić -), Đurić 7 (od 67. Božić -), Katanić 7,5, Mišanović 7 (od 75. Blagojević 7), Čalaković 7, Tomić 7,5, Petrović 7, Cvijanović 7,5, Stefanović 7, Mujić 7,5

1. juli: Mi. Nović 5, Aksentić 5, Udovičić 5, Dugić 5,5, Malić 5, Ml. Nović 5, Legin 5,5, S. Kukić 5, Demirović 5, B. nKukić 5, Jović 5