Sedmica Intera, Kjevo iznenadio Napoli

[dropcap]MILANO[/dropcap] Fudbaleri Intera danas su na svom terenu deklasirali ekipu Sasuola sa 7:0 (4:0) u 2. kolu italijanske Serije A.

Inter je već poslije prvog poluvremena imao 4 gola prednosti, u kojem su Ikardi u dva navrata, Kovačić i Osvaldo pogađali mrežu Sasuola. Milanski tim je u nastavku nastavio u istom ritmu, a katastrofu gostiju je upotpunio crveni karton najboljem igraču Domeniku Berardiju.

Kjevo je golom Argentinca Maksija Lopeza savladao Napoli, a ekipi podno Vezuva će ostati žal za promašenim penalom Gonzala Iguaina iz 27. minuta.

Lacio je ostvario prvu pobjedu u novoj sezoni, pošto je savladao u Rimu povratnika u Seriju A, Ćezenu. Strijelci za domaći tim bili su italijanski reprezentativac Antonio Kandreva, novajlija Marko Parolo i kapiten Stefano Mauri.

Atalanta je slavila protiv Kaljarija sa 2:1, dok je meč između Fiorentine i Ðenove završen bez golova.