Remi Napretka i Podrinja

[dropcap]DONJI ŠEPAK[/dropcap] Posljednji susret osmog kola Prve lige Republike Srpske između fudbalera Napretka i Podrinja završen je rezultatom 0:0.

Remijem mogu više da budu zadovoljniji domaćini pošto su skoro cijelu utakmicu igrali sa igračem manje. Naime, u 11. minutu glavni sudija ovog meča, Zoran Soknić iz Istočnog Sarajevo, pokazao je put u svlačionicu fudbaleru domaćeg tima Ljubiši Jovanoviću. Povod za to bilo je namjerno udaranje laktom igrača gostujuće ekipe Nemanje Veselinovića.

Ovim bodom ekipa iz Janje napredovala je na tabeli za jedno mjesto dok je Napredak zadržao poziciju koju je zauzimao prije ovog kola.

Napredak – Podrinje 0:0

Stadion: Napretka u Donjem Šepku.

Gledalaca: 200

Sudija: Zoran Soknić (Istočno Sarajevo) 6,5.

Žuti kartoni: V. Filipović, Matić, Marić (Napredak), Veselinović, D. Arnautović (Podrinje).

Crveni karton: Ljubiša Jovanović (Napredak) u 11. minutu.

Igrač utakmice: Dragan Đorđić (Podrinje) 6,5.

Napredak: Krsmanović 6,5, Milojević 6, Erić 6, V. Filipović 6,5, Nikolić 6,5, Mijailović 6, Marić 6 (od 90. minuta Pajić -), Matić 6 (od 73. minuta M. Filipović -), Jovanović 5, Ninić 6 (od 81. minuta Lazarević -), Jevtić 6.

PODRINJE: Đorđić 6,5, Jusufović 6,5, Veselinović 6,5, Kikić 6,5, Sajtanović 6 (od 62. minuta Hasanović), Mi. Arnautović 6,5, D. Arnautović 6,5, Pavić 6,5, Mičić 6,5, D. Arnautović 6,5, Suljić 6 (od 90. minuta Redžić -).