Remi Mladosti i Glasinca

[dropcap]ROGATICA[/dropcap] U kontrolnoj utakmici dva drugoligaša, odigranoj u Rogatici, domaća Mladost i Glasinac 2011 iz Sokoca igrali su neriješeno 1:1.

Tokom većeg dijela utakmice Mladost je bila bolji rival, a poveli su u 35. minutu golom Gorana Balčakovića. U nastavku meča Rogatičani su imali nekoliko zrelih prilika, ali nisu bili precizni. Kazna za promašaje uslijedila je u 81. minutu kada je Miloš Vujičić bio brži od odbrane fudbalera Mladosti i pogodio za 1:1.

Opšti je utisak da će treneri obje ekipe do početka prvenstva morati još dosta da porade sa igračima ne samo na popravci fizičke kondicije, nego i u radu sa loptom, jer se na ovoj utakmici vidjelo malo onog što se zove lijepo u fudbalu.