Lokomotiva zapela protiv Zvijezde

[dropcap]BRČKO[/dropcap] Fudbaleri Lokomotive na dobrom su putu da se u predstojećoj sezoni na drugoligaškom “istoku” ozbiljnije uključe u borbu za vrh.

Iako su bili oslabljeni neigranjem nekoliko fudbalera, “lokosi” su pružili žestok otpor premijerligašu Zvijezdi iz Gradačca, koja je uspjela da u samom finišu susreta preokrene rezultat i stigne do pobjede od 3:2, piše Glas Srpske.

U prvom napadu, gosti su poveli kada je Džaferović iskoristio neodlučnost domaće odbrane. Kinez Jang je u 8. minutu izjednačio na 1:1, a prednost domaćinu donio je Bojić u 43. minutu.

U nastavku, gosti najprije nisu realizovali najstrožu kaznu u 55. minutu, kada je neprecizan bio Faćić. U finišu susreta, golovima Hasića u 86. i Bijelića u 90. minutu Zvijezda je stigla do trijumfa.