Kozara pala u finišu

[dropcap]KRUPA NA VRBASU[/dropcap] U zaostaloj utakmici šesnaestine finala Kupa Republike Srpske, odigranoj danas u Krupi na Vrbasu, fudbaleri Kozare poraženi su od domaće Krupe sa 2:1 (0:1) i tako se oprostili od daljnjeg takmičenja.

U poprilično slaboj partiji i jedne i druge ekipe fudbaleri Kozare su bolje otvorili utakmicu i poveli ranim golom Stevandića, nakon prodora u 4. minutu. Igralo se između dva gola, ali bez većih šansi.

U drugom poluvremenu šansu utakmice propušta Perić, da bi možda i najbljeđe izdanje prvotimaca Kozare domaći kaznili. Rezervista Milanović sa dva pogotka, u 84. i 88. minutu, preokreće rezultat i Krupi donosi plasman u osminu finala Kupa Republike Srpske, stoji na službenoj strani gradiškog kluba.

Priliku da poprave utisak, fudbaleri Kozare imaće već u nedelju, kada u 6. kolu Prve lige Republike Srpske gostuju u Mrkonjić Gradu gdje će se susresti sa domaćom Slobodom.