Fudbaleri Crvene zvezde odigrali neriješeno protiv Spartaka

[dropcap]MOSKVA[/dropcap] Fudbaleri Crvene zvezde i moskovskog Spartaka igrali su danas u prijateljskoj utakmici u Moskvi neriješeno 1:1.

Strijelci su bili Kombarov u 9. za Spartak, a Jović u 84. minutu za Crvenu zvezdu.

Trofejni ruski klub ugostio je šampiona Srbije povodom otvaranja svog novog stadiona “Otkritje Arena”, na kojem će biti igrane utakmice svjetskog prvenstva 2018.

Spartak je počeo utakmicu s najjačim sastavom, dok trener crveno-bijelih Nenad Lalatović zbog reprezentativnih obaveza nije mogao da računa na Savu Pavićevića, Danijela Avramovskog, Marka Petkovića, Predraga Rajkovića, Bogdana Planića i Aleksandra Kovačevića, kao i na povređene Vukana Savićevića i Nikolu Mijailovića.

Pred oko 40.000 gledalaca, odigrana je zanimljiva utakmica. Domaćin je poveo već na početku susreta i činilo se da će pobjedom startovati na novom stadionu, ali je Crvena zvezda u finišu poravnala rezultat, pa je prijateljski spektakl završen remijem.

U nastavku sezone u Superligi Srbije Crvena zvezda sljedećeg vikenda u okviru 5. kola gostuje ekipi kruševačkog Napretka.