Suzavac prekinuo baraž meč! Četvorici igrača Metalca nije dobro

[dropcap]BEOGRAD[/dropcap] Revanš meč baraža za popunu Superlige između Rada i Metalca prekinut je u 49. minutu drugog poluvremena zbog bačenog suzavca.

Poslije skoro sat vremena prekida meč je prekinut, pišu Večernje novosti.

Suzavac su slučajno aktivirali navijači Rada na istočnoj tribini kada se zapalio ranac u kojem su bila pirotehnička sredstva. Zbog neprijatnog gasa većina gledalaca je napustila stadion Čukaričkog na Banovom Brdu, ali se poslije 15 minuta vratila na svoja mjesta.

Sudija Danilo Grujić je igrače oba tima “povukao” u svlačionicu dok se dim ne raziđe.

Fudbaleri Rada su se vratili na teren, ali ne i Metalca. Četvorica fudbalera ekipe iz Gornjeg Milanovca se ne osjeća dobro i ljekari su morali da im ukažu pomoć.

U trenutku prekida Rad je vodio sa 1:0 golom u 4. minutu. Prva utakmica završena je bez golova.