Mrdaković donio pobjedu Tampinesu

[dropcap]SINGAPUR[/dropcap] Fudbaleri Tampinesa pobijedili su Jang Lajonse sa 2:1 u 13. kolu singapurskog prvenstva, a junak tog trijumfa bio je Miljan Mrdaković. Mrdaković je bio strijelac gola u 61. minutu, kojim je postavio konačan rezultat utakmice.

Prethodno je Aleksandar Đurić doveo Tampines u vođstvo na asistenciju Mrdakovića, a Muhamad Muhaimin Bin Suhaimi je izjednačio u prvom minutu drugog poluvremena, piše Blic.

Srpskom fudbaleru je to bio 12. gol od februara mjeseca kada je počela sezona, osmi u domaćem šampionatu, a drugi u posljednjih mjeseci, pošto je prethodni bio strijelac u remiju sa Voriorsima.

Na taj način, Mrdaković je najzaslužniji za prekid serije ne tako dobrih rezultata Tampinesa, pošto klub nije pobijedio još od 13. aprila. Od tada, fudbaleri Tampinesa su imali dva poraza i četiri remija, zbog čega su pali sa čelne pozicije na tabeli.

Poslije 13 kola, Tampines drži treću poziciju sa 25 bodova, šest više od ekipe DPMM, dok su drugi Voriorsi sa 27 bodova.