Kavani se pošteno obrukao: Pogledajte promašaj najboljeg strijelca PSŽ-a (VIDEO)

Fudbaleri Sent Etjena propustili su priliku da savladaju vodeći Pari Sen Žeremen u prvoj utakmici 32. kola francuskog prvenstva.

Naime, nesretni Debuši je u drugom od tri minuta sudijske nadoknade poslao loptu u svoju mrežu za konačnih 1-1 (1-0).

Domaća ekipa je povela u 17. minutu pogotkom Kabelje. Isti igrač je u 31. minutu imao priliku da udvostruči prednost, ali mu je golman PSŽ-a Areola odbranio kazneni udarac. U 41. minutu gosti su ostali s igračem manje, jer je zbog drugog žutog kartona isključen Kimpembe.

Sve do 92. minuta PSŽ je bio na pragu trećeg prvenstvenog poraza, ali ih je spasio nespretni Debuši koji nije uspio da se izmakne nakon ubačaja Munijea i koljenom je poslao loptu u svoju mrežu.

PSŽ je šest kola prije kraja gotovo i teoretski osigurao naslov, jer ima 17 bodova više od drugoplasiranog Monaka. Sen Etjen je ostao na devetom mjestu sa 43 boda.

U ovoj utakmici posebno se osramotio proslavljeni golgeter Edinson Kavaninajbolji strijelac PSŽ-a u istoriji, koji je fulao nešto nevjerovatno.

Nećemo da vam otkrivamo kako se desilo, pogledajte snima i samo prosudite mjeru u kojoj se Kavani obrukao.