Drina ubjedljivom pobjedom započela pripremni ciklus

[dropcap]ZVORNIK[/dropcap] Zvornička Drina je uspješno započela pripremni ciklus pred drugi nastup u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

U prvoj utakmici, koju su danas odigrali u Zvorniku, sa 4:0 su nadigrali člana srpske Superlige iz Pećinaca, ekipu Donjeg Srema.

Gledaoci su mogli na terenu da vide kombinovani tim Drine na koji trener Dragan Mićić računa u prvenstvu. Za Drinu su nastupili i fudbaleri koji su trenutno na probi.

Domaći su poveli u 41. minutu kada je Đurić pronašao Radovana Vasića u šesnaestercu gostiju, te ovaj volejom dovodi u vođstvo svoj tim.

S tim rezultatom se otišlo na odmor, a samo 6 minuta u nastavku utakmice trebalo je domaćinu da dođe do 2:0.

U šesnaestercu Donjeg Srema Mandić obara Radovića, a siguran izvođač jedanaesterca bio je Edin Rustemović.

Tek što su završili sa proslavom drugog gola domaći su proslavili i treći. U 54. minutu viđen je najljepši potez na utakmici, kada je Ivan Lazarević centrirao, a Rustemović glavom savladao Šegovca za 3:0.

Zvorničani nisu stali ni tada nego su i dalje napadali, a goleadu je zaključio Bojan Stevanović u 74. minute, kada je odlično reagovao na centaršut Jokića.

Drugu pripremnu utakmicu fudbaleri Drine odigraće u Bijeljini protiv ekipe Radnika.

Drina Zvornik – Donji Srem Pećinci 4:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 – Vasić u 41. minutu; 2:0 – Rustemović u 51. minutu iz jedanaesterca; 3:0 – Rustemović u 54. minutu; 4:0 – Stevanović u 74. minutu: Stadion: FK Drina Zvornik